Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1FL ALH '02] Prośba o kilka porad...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1FL ALH '02] Prośba o kilka porad...

    Zamieszczone przez piotrex
    Zastąpi ją coś innego.
    Piotr, ty wiesz...pamiętaj co mówiła Justyna_p11 :diabelski_usmiech
    Ale słuchaj swego serca :szeroki_usmiech

  • #2
    [O1FL ALH '02] Prośba o kilka porad...

    Witam!

    Najważniejsza dzisiaj dla mnie, jest wymiana przewodu podciśnienia (1J0612041G), który łączy pompę z serwem... Na coś szczególnie muszę zwrócić uwagę w czasie wymiany? Jakoś zabezpieczyć po założeniu?

    I pozostałe nurtujące mnie kwestię (wybaczcie mieszanie tematów) ops:
    • czy po tym, jak moja przepływka wykorkowała i wymieniłem ją na przepływomierz z A6 (o taki - 038 906 461 B ma to negatywny wpływ na kulturę pracy i żywotność silnika :?:
    • Czy skoki przez 4 - 5 sek. (zaraz po odpaleniu w niskiej tempetaturze) na 1,5 - 2k rpm i rozruch w na ciepłym silniku z obrotami 1,1k rpm to przejaw tego, że Czeszka moja pali na 3, zamiast 4 garów ([b]drugą diagnozą jaką usłyszałem po opisaniu objawów był uszkodzony czujnik kąta wychylenia przepustnicy, natomiast trzecią nagar) :?:
    • I kwestia last but not least... Czy przy obecnej temperaturze na zewnątrz i bez ogrzewanego garażu wymiana reflektorów (mam mimo przekładki dalej zamontowane te w wersji z UK) jest zbyt ryzykowna, ze względu na ew. możliwość połamania plastykowych mocowań? Czy może jednak mogę się tego podjąć :?:


    Dzięki z góry za porady :!: i raz jeszcze przepraszam za pomixowanie tematów posta :!:
    Moja ex - Łasica
    BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

    Komentarz


    • #3
      witam
      jesli chodzi o wymiane reflektorow to jest ona bardzo prosta, zajmuje 15-20 minut obu sztuk. Nie powinienes nic polamac jak bedziesz uwazny, reflektor trzyma 5 wkretow
      pekool

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez pekool
        witam
        jesli chodzi o wymiane reflektorow to jest ona bardzo prosta, zajmuje 15-20 minut obu sztuk. Nie powinienes nic polamac jak bedziesz uwazny, reflektor trzyma 5 wkretow
        Minusowe temperatury (ok. -5) raczej nie wpływają raczej na łamliwość plastików, co pekool :?:

        EDIT: te 5 śrub to torxy?
        Moja ex - Łasica
        BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

        Komentarz


        • #5
          jarezz, ja wymienaialem przy -2 i nie bylo problemu
          4x torx 25 i 1x imbus 20 jesli sie nie myle
          pekool

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X